| Autor: redakcja

Krzysztof Mrówka Dyrektorem Biura Ubezpieczeń Rolnych Concordia Ubezpieczenia – Grupa Generali

1 lipca 2019 r. Krzysztof Mrówka objął funkcję Dyrektora Biura Ubezpieczeń Rolnych Concordia Ubezpieczenia – Grupa Generali. Z firmą jest związany od 13 lat. Jest ekspertem zarówno w obszarze ubezpieczeń rolnych, jak i likwidacji szkód.

Krzysztof Mrówka Dyrektorem Biura Ubezpieczeń Rolnych Concordia Ubezpieczenia – Grupa Generali
Krzysztof Mrówka Foto: profil Linkedin

 

Krzysztof Mrówka jest absolwentem Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Finanse Przedsiębiorstw oraz podyplomowych studiów z zakresu diagnozowania stanu upraw rolnych na Uniwersytecie Technologii Przyrodniczej J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Od wielu lat pełni funkcję eksperta i reprezentanta Concordii podczas konferencji i wydarzeń branżowych.

W Biurze Likwidacji Szkód Concordia Ubezpieczenia pozostają bliscy współpracownicy Krzysztofa Mrówki - Piotr Adamczyk i Bernard Mycielski, którzy wraz z grupą około 200 rzeczoznawców tworzą silny zespół skoncentrowany na solidnej i rzetelnej likwidacji szkód. 
 
- Zdajemy sobie sprawę, że zapewnienie serwisu na wysokim poziomie wymaga wiarygodnych i profesjonalnych fachowców. Planujemy dalej rozwijać i szkolić zespół zaufanych likwidatorów, tak, abyśmy mogli zaoferować nasze produkty szerszemu gronu klientów i stale dostarczać usługi na najwyższym poziomie – dodaje Maciej Fedyna.
 
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!