| Autor: redakcja1

Maschio Fienagione kończy fuzję z Maschio Gaspardo

Fuzja Maschio Fienagione S.p.A. z Maschio Gaspardo S.p.A. została sfinalizowana 31 grudnia 2020 roku.

Maschio Fienagione kończy fuzję z Maschio Gaspardo
- Fuzja Maschio Fienagione i Maschio Gaspardo stanowi dla nas kolejny krok w kierunku efektywnej redukcji kosztów na korzyść struktury i optymalizacji procesów - skomentował Mirco Maschio, prezes Maschio Gaspardo - pozwoli nam to na jeszcze bardziej solidną pozycję w rynki, na których działamy, dając nam impuls do dalszej ekspansji.
 
- Wśród celów tej operacji - dodał Andrea Maschio, Prezes Maschio Holding SpA - jest stworzenie nowych synergii, które są niezbędne do dalszego rozwoju zaawansowanych produktów. Pomoc nowych technologii i elektroniki jest teraz niezastąpiona, a funkcje takie jak łączność, możliwość gromadzenia i interpretowania przetwarzanych danych w celu maksymalizacji zysków naszych klientów, są obecnie integralną częścią rzeczywistości, która rośnie i odgrywa coraz większą rolę także w rolnictwie.

W rzeczywistości, wychodząc naprzeciw potrzebom rolników, nasi inżynierowie R&D wzmocnili gamę EXTREME o ISOTRONIC Serie 2, w którym wszystkimi parametrami roboczymi można łatwo zarządzać z terminalu ISOBUS ciągnika. Dodatkowo wprowadzono nową opuszczaną podłogę pozwalającą szybko usunąć wszelkie przeszkody bez wysiadania z ciągnika oraz możliwość regulacji ciśnienia do 210 bar.

Dalszym obszarem rozwoju jest gama prasoowijarek, które pozwalają zredukować przejazdy po polu, czas pracy i zużycie paliwa. Na przykład MONDIALE 120 COMBI jest najlepszym rozwiązaniem do zbioru zielonek: podczas zbioru plon jest cięty i owijany w jednej operacji, aby zachować wartość odżywczą produktu.

Łącząc kilka operacji w jednym kroku, nasz sprzęt poprawia zarządzanie gruntami rolnymi we wszystkich aspektach. Nasi rolnicy mają do dyspozycji intuicyjne i zrównoważone technologie, które umożliwiają im lepsze wykorzystanie środków produkcji. Ułatwia to osiągnięcie maksymalnych plonów na polu, unikając marnowania czasu i zwiększając szacunek dla gleby i środowiska.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!