Koniec sprzedaży Oxytree!

Wszystkie sadzonki, przygotowane na sezon 2018, zostały wyprzedane. Każdy, kto myśli o posadzeniu szybko rosnących drzew w 2019 roku powinien się pospieszyć – ceny w przedsprzedaży nigdy nie będą mniejsze.

Koniec sprzedaży Oxytree!
Nowa, korzystna oferta cenowa to nie jedyny powód, dla którego warto zamówić Oxytree już dziś. Każdy, kto zdecyduje się na zakup Oxytree w przedsprzedaży może liczyć na pierwszeństwo w dostawie zamówienia. Kolejną zaletą wcześniejszego zamówienia jest czas na przygotowanie terenu i zaplanowanie działań związanych z uprawą, w czym chętnie pomagają dystrybutorzy sadzonek – Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o.
 
Oxytree pojawiło się na polskim rynku 3 lata temu i od razu zdobyło ogromną popularność. Zainteresowanie uprawą szybko rosnących drzew wynika z wyjątkowych właściwości drzew: bardzo duży przyrost (nawet 3 m rocznie), zdolność do odrastania z pozostawionego pnia po ścięciu i możliwość pozyskiwania drewna po 6 latach. Wielokrotny zysk z najbardziej pożądanego surowca na świecie przekonał polskich rolników, dzięki którym w naszym kraju powstało już ponad 200 plantacji. Oxytree docenili nie tylko plantatorzy, ale i miłośnicy zieleni. 3-metrowe drzewo w zaledwie rok od posadzenia, ogromne, ponad 50-centymetrowe liście i oryginalne, fioletowo-białe kwiaty to powody, dla których Oxytree chętnie sadzone jest w ogrodach i na działkach.
 
Sadzonki można zamawiać cały rok, właśnie ruszyła przedsprzedaż na sezon 2019.Tagi:
źródło: