| Autor: redakcja1

AGROTECH największy w historii

Ponad 62,5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni pełnej ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych. Ponad 700 firm z kilkunastu krajów, najwięksi gracze rolniczego rynku. Eksperci ośrodków doradczych, agencji i instytutów oraz ministerstwa w jednym miejscu. W dniu 18 marca 2016 r. na Targach Kielce rozpocznie się rolnicza wiosna - a z nią trzydniowa wystawa AGROTECH.

AGROTECH największy w historii

Nowości i premiery rolnicze

 

AGROTECH to od lat także rolnicze premiery i prezentacje nowości w branży. - Na stoisku New Holland pojawi się m.in.: nowa seria ciągników T7 HD wyposażona w silnik spełniający normy emisji spalin Tier 4B, a także seria T8 o najdłuższym rozstawie osi w swojej klasie. Nie zabraknie flagowych modeli żółtych kombajnów o średniej mocy. Premierą będzie sieczkarnia samojezdna FR Forage Cruiser, zapewniająca niezmiennie wysoką jakość rozdrabniania oraz wiodącą w branży efektywność zbioru plonów - wylicza Tomasz Wieja, Marketing Menager New Holland Agriculture Poland.


Światową premierę nowego ciągnika na targach w Kielcach zapowiada Farmtrac Tractors Europe. Producent pokaże ciągnik noszący oznaczenie 9120 DTŋ. Został on w pełni zaprojekowany w Centrum Badawczo-Rozwojowym Farmtrac w Mrągowie, przy współpracy prawie czterdziestu polskich dostawców. Jest to  ciężki ciągnik  o sile 113 KM i kompaktowych wymiarach. Wyposażony jest najnowszy silnik wysokoprężny firmy Perkins oraz transmisję Carraro T120.

Premierowo nowy ciągnik zaprezentuje też znakomicie znany polskim rolnikom Ursus. Na stoisku Case IH zobaczyć można będzie ciągniki nagrodzone prestiżowymi tytułami: Optum CVX, który podczas Targów Agritechnika w Hanowerze otrzymał tytuł „Machine of the year 2016”. Ten prestiżowy tytuł przyznany został także modelowi Steyr Terrus CVT. Oba modele będzie można podziwiać podczas AGROTECHU.

- Na stoisku firmy Krukowiak pojawi się między innymi zbiornik czołowy z opryskiwaczem zawieszanym Heros. Będzie też nowości – opryskiwacz przyczepiany serii Orion o pojemności 2500 litrów - mówi Marcin Pracki, dyrektor ds. marketingu.

 - AGROTECH to najlepsze rolnicze targi halowe w Polsce  - mówi Leszek Weremczuk, dyrektor ds. marketingu i handlu z firmy Expom z Krośniewic. - Zawsze zabieramy do Kielc nowości, a w tym roku będzie to nowy agregat podorywkowy Ajax, Grom, zmodernizowane wały Tytan i Jacek, agregaty do upraw przedsiewnych Wicher i Lech

 - Zaprezentujemy między innymi charakteryzującą się niewielkimi rozmiarami, solidną konstrukcją i dużą mocą ładowarkę AVANT 313,  dostosowaną do specyfiki prac gospodarczych. Pokażemy też technologiczną ciekawostkę – niezastąpioną podczas prac rolniczych i budowlanych koparkę łańcuchową AFT 100 - mówi Ołena Cikuj z firmy Serafin.

To tylko kilka z szerokiej gamy nowości branży rolniczej, które czekać będą na zwiedzających na niemal każdym stoisku.


Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!