Udany AGRO-PARK 2016

W dniach 5-6 marca 2016 r. Targi Lublin gościły ponad 20 tys. rolników z całej Polski. Wszystko za sprawą największych w Polsce Południo-Wschodniej Targów dedykowanych rolnikom - AGRO-PARK.

Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"– Targi Rolnicze AGRO-PARK to nie tylko wystawa sprzętu rolniczego – zapewnia Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu. – To także rozmowy biznesowe, możliwość uzyskania porad ze strony specjalistów oraz uczestniczenia w wydarzeniach towarzyszących – dodaje. W tym roku wśród atrakcji dla publiczności znalazły się dwie prelekcje. W sobotę, 5 marca prof. Zygmunt Kowalski z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, poruszył temat cen mleka. W niedzielę, 6 marca do dyskusji uczestników Targów zaprosił redaktor Grzegorz Ignaczewski, który opowiedział o inwestycjach w gospodarstwach rolnych. Ekspozycję wystawienniczą urozmaicił również konkurs „Precyzyjny Gospodarz”, który kolejny raz zorganizował portal rolniczy Gospodarz.pl. Sporą dawkę emocji dostarczyły także pokazy na żywo mające na celu demonstrację dokładności prowadzenia ciągnika w technologii STEYR S-Tech. AGRO-PARK to nie tylko miejsce podjęcia kluczowych decyzji inwestorskich w obszarze obsługi technicznej działalności rolniczej, ale też doskonała okazja do spotkania wielu znakomitych autorytetów, przedstawicieli biznesu, związków, stowarzyszeń i mediów.
 
 
(kliknij, aby powiększyć)

Organizatorem wydarzenia były Targi Lublin, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Głównym patronem internetowym został Portal Gospodarz.pl. W tym miejscu serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galeriami zdjęć z targów, które znajdziecie poniżej lub w dziale galerii zdjęć rolniczych.

Tegoroczne Targi to nie tylko większa od ubiegłorocznej ekspozycja oraz rekordowa liczba zwiedzających. To przede wszystkim miejsce wymiany doświadczeń, okazja do rozmów o problemach i perspektywach branży rolniczej. Kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się już w marcu 2017 roku.


Tagi:
źródło: