Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Bydło mleczne mobilnie z Lely

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Dzięki aplikacji Lely CowLocator określanie lokalizacji krów wymagających specjalnego...

Dzięki aplikacji Lely CowLocator określanie lokalizacji krów wymagających specjalnego leczenia jest szybsze i łatwiejsze. To łatwe w obsłudze narzędzie pozwala hodowcom bydła mlecznego dokładnie określać lokalizację krów, a także uzyskać informacje na temat ich stanu zdrowia i rui. Aplikacja jest dostępna dla hodowców bydła mlecznego korzystających z robota udojowego Lely Astronaut.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portaluWykrywanie rui i monitorowanie stanu zdrowia

 

Aplikacja CowLocator pozwala zwiększyć korzyści wynikające z użytkowania systemu Lely T4C do zarządzania gospodarstwem i robotami Astronaut. System w przejrzysty sposób dostarcza informacji na temat stanu rui u poszczególnych krów, co umożliwia przeprowadzenie inseminacji w odpowiednim momencie. Funkcja pomiaru czasu jedzenia i dane gromadzone za pomocą robota udojowego Astronaut gwarantują wgląd w stan zdrowia krów.
 

Aplikacja Lely CowLocator dostępna jest dla wszystkich bieżących i przyszłych użytkowników robotów Lely Astronaut.
 

O grupie Lely
 

Firma Lely, założona w 1948 roku, podejmuje wszelkie możliwe starania, aby zapewnić swoim klientom zrównoważoną, dochodową i świetlaną przyszłość w rolnictwie. Lely to jedyna firma na świecie oferująca branży rolniczej pełny zakres produktów i usług, od maszyn do zbioru pasz objętościowych po zautomatyzowane systemy do zadawania i podgarniania paszy, czyszczenia podłóg szczelinowych w oborach i roboty udojowe. Pracujemy również nad rozwiązaniami pozwalającymi na oszczędność energii w sektorze mleczarskim.
 

Codziennie inspirujemy do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, udzielając naszym klientom porad i zapewniając im wsparcie w podejmowaniu decyzji. Od wielu lat Lely jest liderem w branży zautomatyzowanych systemów doju. Dysponujemy zebraną w ciągu 65 lat wiedzą na temat rolnictwa, a sprzedawane przez nas maszyny do zbioru pasz objętościowych są uznawane za sprzęt wysokiej klasy. Działamy w ponad 60 krajach i zatrudniamy około 2000 pracowników. Więcej na www.lely.com.


1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl