| Autor: redakcja

Pacelum to specjalistyczne oświetlenie budynków inwentarskich

Światło niebieskie np. pozwala złapać zwierzę. W momencie zapalenia niebieskiego światła kurczaki zatrzymują się i można je łatwo złapać. Natomiast, czerwone światło, powoduje że indyki przestają bić się ze sobą.

Pacelum to firma specjalizująca się  w oświetlaniu stajni, innych pomieszczeń dla zwierząt hodowlanych i szklarni.  Proponowane przez firmę rozwiązania oświetleniowe przyczyniają się do zwiększania wydajności hodowli. Proponowane przez Pacelum oświetlenie LED jest dostosowane do potrzeb zwierząt i korzystnie wpływa na ich dobrostan. Oświetlenie oferowane przez firmę Pacelum w znacznym stopniu redukuje koszty energii elektrycznej ponoszonych przez hodowców.
 
 
Mówi Pan Krzysztof Prasał Menadżer Regionalny na Polskę i Środkową Europę: Pacelum, to część większego koncernu TRILUX, znanego na świecie już od 100 lat.  Jeden z największych producentów oświetlenia specjalistycznego  dla przemysłu, jak również dla branży hodowlanej. 
 

Na łódzkich targach FERMA prezentujemy oświetlenie specjalistyczne z pełnym spektrum oświetlania zwierzęcego oka. Wybieramy światło pod względem jakości, gatunku zwierzęcia, dając poprzez światło wiele dobrego, zwiększając wagę tych zwierząt i zmniejszając agresywność. Odpowiednie światło przyczynia się również do wzrostu populacji zwierząt hodowlanych. 
 
Oświeltlenie w ofercie firmy Pacelum, to nowe rozwiązania, wchodzące na rynek światowy. Rozwiązania oświetleniowe Pacelum, są już znane w Europie Zachodniej, firma przekonuje do nich również polskich klientów. 
 
 
Światło czerwone,  czy światło niebieskie,  pełne spektrum barwy. Okazuje się, że oświetlenie znacznie wpływa na zachowanie zwierząt. Światło niebieskie np. pozwala złapać zwierzę. W momencie zapalenia niebieskiego światła kurczaki zatrzymują się i można je łatwo złapać. Natomiast, czerwone światło, powoduje że indyki przestają bić się ze sobą. Aspektów tego pełnego spektrum barw jest oczywiście zdecydowanie więcej - dodaje Krzysztof Prasał.
 

Pacelum oznacza: usługę projektowania oświetlenia, 10-letni okres gwarancji, produkty odporne na amoniak i inteligentne rozwiązania w oświetleniu.
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!