Polagra Premiery

 • 2020-03-05

  Namyslo – zdobywca Złotego medalu Polagra Premiery 2020

  Nagrodzony siewnik to zwarta, kompaktowa konstrukcją, wyposażona w przedni agregat talerzowy, umożliwiająca szybką, wydajną pracę.

 • 2020-03-05

  Prąd za darmo na gospodarstwie

  Od 2013 roku montujemy kompleksowe instalacje dla rynku Agro, głównie na potrzeby własne gospodarstw rolnych, na zasadach opartych o ustawę dotyczącą odnawialnych źródeł energii - mówi Pan Krzysztof Balak, Prezes Zarządu Lion Energy Group.

 • 2020-03-03

  Opryskiwacz Mescomp na Polagra Premiery 2020

  Wszystkie opryskiwacze oferowane przez Mescomp są wykonywane z odwróconym ciągiem. Wentylator umieszczony jest między zbiornikiem głównym a kolumną. W ten sposób wentylator nie zaciąga powietrza wydmuchiwanego przez kolumnę i uzyskuje szerszy zasięg zarówno w poziomie jak i w pionie.

 • 2020-03-02

  Agro-Tom nowości na Polagra-Premiery

  Marka Agro-Tom podczas Polagra-Premiery zaprezentował nowy agregat talerzowy ATH Premium oraz zmodernizowany agregat orkowo-podorywkowy APH Premium.

 • 2020-02-22

  Mandam nowości na Polagra Premiery 2020

  Jesteśmy znani głownie z kultywatorów ścierniskowych i bron talerzowych. Są to maszyny, które najlepiej świadczą o naszej marce. Sprzedajemy je w bardzo dużych ilościach. Gamę naszych produktów uzupełniają pługi, głębosze, wały doprawiające a także maszyny do uprawy łąk, pastwisk i podobnych areałów – dodał Józef Seidel.

 • 2020-02-21

  AB Group i nowa oferta na 2020 rok

  W tym roku podczas targów Polagra Premiery zaprezentowaliśmy nowy model uniwersalnego siewnika zbożowego marki Özdöken. Jest to siewnik dwutalerzowy, posiadający w standardzie gumowe kółka kopiujące, palce zagrabiające oraz bezstopniową przekładnię.

 • 2020-02-02

  Ładowarka JCB z innowacyjną kabiną serii 3 na Polagra Premiery 2020

  Firma Gałkowski podczas Polagra Premiery zaprezentowała ładowarkę JCB model 538-60 z nową kabiną, która ma o 12 procent zwiększona przestrzeń dla operatora.

 • 2020-02-01

  AB Group z nową ofertą na Polagra Premiery 2020

  AB Group importem maszyn z Turcji zajmuje się od 2013 roku. W aktualnej ofercie znajdują się maszyny i pojazdy rolnicze sześciu marek tureckich, takich jak wiodący na rodzimym tureckim rynku Özdöken i dwóch marek włoskich.

 • 2020-01-31

  HYPERIN fundatorem nagrody w konkursie Polagra Premiery

  HYPERIN fundatorem nagrody w Konkursie na Międzynarodowych Targach Rolniczych podczas tegorocznej edycji POLAGRA PREMIERY!

 • 2020-01-29

  Brona talerzowa ROL/EX na Polagra Premiery 2020

  Firma ROL/EX z nowością na POLAGRA PREMIERY 2020 w Poznaniu.

 • 2020-01-29

  Usarya zdobywa nagrody Polagra Premiery 2020

  Polska firma Usarya, która przebojem weszła na rodzimy rynek maszyn rolniczych, zdobyła aż trzy nagrody podczas tegorocznych targów Polagra Premiery 2020. Jest to szczególne wyróżnienie, biorąc pod uwagę fakt, że targi te odbywają się tylko co dwa lata.

 • 2020-01-28

  KUNERT na Polagra Premiery 2020

  Firma KUNERT Poladowo z sukcesami działa na rynku ciągników i maszyn rolniczych od roku 1981. Na Polagra Premiery firma Kunert była obecna z markami Pöttinger, Zetor, Merlo, Wielton,

 • 2020-01-28

  TPI doradcą w obszarze rolnictwa precyzyjnego

  TPI posiada w ofercie systemy do jazdy manualnej oraz do jazdy automatycznej.
Nazwa wydarzenia:  
Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra - Premiery w Poznaniu 2020

Termin rozpoczęcia:
17 stycznia 2020 r.

Termin zakończenia
19 stycznia 2020 r.

Adres:
Głogowska 14

Miejscowość:
Poznań

Organizator:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Strona WWW wydarzenia
www.polagra-premiery.pl

 


Polagra Premiery 2020

już wkrótce, w dniach  17-19 stycznia bieżącego roku odbędzie się kolejna prestiżowa zarówno dla wystawców jak i zwiedzających producentów z branży rolno-spożywczej międzynarodowa impreza targowa.  Od wielu lat Międzynarodowe Targi Rolne Polagra-Premiery to niezwykle ważne wydarzenie dla branży rolniczej nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie Środkowo-Wschodniej.
 
Polagra-Premiery to przede wszystkim doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i wiedzy między przedstawicielami biznesu z branży rolniczej, ogrodniczej i całego sektora produkcyjno-handlowo-usługowego. Szeroki zakres tematyczny imprezy skierowanej do profesjonalnej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących realizowanych wspólnie z przedstawicielami branży zapewnia imprezie wiodącą pozycję w naszej części Europy.
 
Targi odbywają się raz do roku, producenci maszyn rolniczych i ogrodniczych, dostawcy technologii produkcyjnych i ich odbiorcy mają niepowtarzalną okazję do uczestniczenia w licznych pokazach premierowych, mając jednocześnie możliwość przetestowania sprzętu i sprawdzenia możliwości praktycznego zastosowania prezentowanych rozwiązań, przy profesjonalnym wsparciu przedstawicieli wiodących firm dostarczających sprzęt rolniczy, maszyny i technologie produkcyjne dla całego sektora.
 
Organizatorzy, jak co roku zadbali również o promocję polskich producentów za granicą. W wyniku działań marketingowych w ramach programu Hosted Buyers zaproszono około 100 nabywców z 13 krajów Europy Południowej i Wschodniej.
 
W tym roku na Targach zobaczymy maszyny, urządzenia i narzędzia rolnicze, urządzenia do wyposażenia serwisów maszyn rolniczych, nasiona roślin rolniczych i ogrodowych, środki chemiczne stosowane w rolnictwie i ogrodnictwie. Wśród wystawców znajdą się również przedstawiciele sektora budownictwa wiejskiego i wyposażenia dla zwierząt, maszyny i urządzenia do zadawania pasz, maszyny i urządzenia do produkcji biopaliw a także urządzenia do dojenia i wstępnej obróbki mleka, urządzenia do
usuwania i wstępnej obróbki odchodów oraz sprzęt i preparaty weterynaryjne. Nie zabraknie również urządzeń i sprzętu zootechnicznego, pasz, zwierzęcego materiału hodowlanego jak i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wśród wystawców znajdą się również przedstawiciele firm dostarczających aparaturę kontrolno-pomiarową oraz urządzenia laboratoryjne.
 
Gospodarz.pl rekomenduje Polagra Premiery. Zapraszamy do udziału!

GODZINY OTWARCIA TARGÓW
 
17.01.2020r. (piątek)     9:00 - 17:00 (godziny otwarcia kas 8:30 - 16:00) 
18.01.2020r. (sobota)     9:00 - 17:00 (godziny otwarcia kas 8:30 - 16:00) 
19.01.2020r. (niedziela)  9:00 - 16:00 (godziny otwarcia kas 8:30 - 15:00) 

OTWARTE WEJŚCIA I KASY 
 
wejście wschodnie - ul. Głogowska 
wejście zachodnie - ul. Śniadeckich 
wejście północne - ul. Bukowska 

FAKTURY:
 
Fakturę za bilet zakupiony w kasie można otrzymać w punktach fakturowania w czynnych holach wejściowych w godzinach otwarcia targów na podstawie paragonu zakupu.
 
Fakturę za bilet elektroniczny prosimy wygenerować poprzez portal www.tobilet.pl bezpośrednio po wydruku

WJAZD I PARKING 
 
NA TERENIE TARGÓW - obowiązuje jednorazowa opłata 30 zł 
 
wjazd na teren targów możliwy wyłącznie bramą wjazdową od ul. Śniadeckich
liczba miejsc parkingowych dostępnych na terenie targowym jest ograniczona 
PARKING NA UL. MATEJKI - obowiązuje opłata wg cennika poniżej
 
- dostępność 24H,
strzeżony,
850 miejsc parkingowy,
w odległości 350 m od terenów wystawowych, 
cennik: 
2 PLN / godz. dla rowerów i pojazdów jednośladowych
 
4 PLN / godz. dla samochodów osobowych
 
8 PLN / godz. dla samochodów osobowych z przyczepą
 
8 PLN / godz. dla samochodów ciężarowych do 6 m i autobusów
 
12 PLN / godz. dla pojazdów wielkogabarytowych
 
TAXI 
 
Do dyspozycji naszych gości są taksówki z korporacji Taxi RMI FM oraz Radio-Taxi 519, które mają pozwolenie na wjazd na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Taksówki podjadą na Państwa zamówienie w dowolne miejsce w Poznaniu, skąd zabiorą Państwa niemal pod same pawilony targów.
 
Poznańskie Stowarzyszenie Taksówkarzy - 61 8519-519
 
Radio Taxi RMI FM – Poznań 61 8219-219