| Autor: redakcja1

Już jest nowy numer Informatora Gospodarza

Przed nami kolejny rok zmagań z aurą, cenami i wyzwaniami, które sami przed sobą stawiamy. Ostatnie lata dla wielu rolników były czasem trudnym, miejmy nadzieję, że 2017 rok będzie przebiegał w jak najbardziej optymalnych warunkach pogodowych, a zgłaszane w niektórych regionach wymarznięcia upraw ozimych będą jedynymi tegorocznymi stratami dla rolników.

Już jest nowy numer Informatora Gospodarza

Informator Gospodarz.pl nr 12


Przed nami czas wiosennych zabiegów agrotechnicznych, które w dużej mierze będą zależeć od warunków meteorologicznych w najbliższych tygodniach. Okres zimy to idealny czas na uzupełnienie wiedzy na temat nowych rozwiązań w zakresie uprawy roślin i hodowli zwierząt. Doskonałą okazję ku temu będą stanowić targi rolnicze, które już w lutym ruszają w różnych regionach Polski.

W 2017 r. sezon targowy na dobre rozpocznie się w drugi weekend lutego. W dniach 11-12 lutego w  Ostródzie odbędzie kolejna edycja targów Mazurskie Agro Show, podczas których rolnicy będą mogli zapoznać się ofertą m.in. producentów i dystrybutorów maszyn, firm nasiennych, czy też przedsiębiorstw nawozowych.

Tydzień później, w okresie od 17 do 19 lutego kompleksową ofertę dla hodowców zwierząt przygotują  organizatorzy Targów FERMA w Łodzi. Jak co roku łódzkie targi obfitować będą w liczne konferencje i szkolenia, które będą stanowić odpowiedź na aktualne wyzwania stojące przed producentami zwierząt gospodarskich.

W pierwszy weekend marca rolników do siebie zaprasza Lublin, gdzie odbędzie się XI edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK. Ciesząca się coraz większą popularnością Wystawa będzie doskonałą okazją, aby zasięgnąć porad na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin oraz chowie zwierząt. Targową zimę zakończą Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Podczas Wystawy będzie można zobaczyć najnowsze ciągniki, ładowarki, koparki, a także inne maszyny usprawniające prace każdego rolnika.

Jak co roku, targom towarzyszyć będą również rozmaite konferencje i ogólnokrajowe wydarzenia poruszające główne i aktualne kwestie dla polskiego rolnictwa.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: