| Autor: mikolaj

Szczegółowe warunki uznania działalności marginalnej, lokalnej i ograniczonej do konsultacji społecznych

W sierpniu 2014 r. został skierowany do konsultacji społecznych oraz umieszczony na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Rządowego Centrum Legislacji projekt rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków uznania działalności marginalnej, lokalnej i ograniczonej.

Szczegółowe warunki uznania działalności marginalnej, lokalnej i ograniczonej do konsultacji społecznych

Ministerstwo zachęca do zapoznania się z przedmiotowym projektem i zgłoszenia ewentualnych uwag w terminie do dnia 5 września 2014 r.

Projektowane rozporządzenie ma na celu rozszerzenie katalogu produktów pochodzenia zwierzęcego, które mogą być produkowane w zakładzie przez podmioty prowadzące działalność marginalną, lokalną i ograniczoną, np. o gotowe posiłki (potrawy), produkty na bazie siary, jak również zwiększenie obszaru, na którym ww. działalność może być prowadzona.

Projekt rozporządzenia może pobrać klikając w link poniżej:
 

http://www.gospodarz.pl/pobieralnia/szczegolowe-warunki-uznania-dzialalnosci-marginalnej-lokalnej-i-ograniczonej-projekt-rozporzadzenia.html

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!