Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Grupa BNP Paribas tworzy Agro Hub w Warszawie

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Z początkiem kwietnia br. w Warszawie rozpocznie działalność Agro Hub Grupy BNP Paribas. To...

Z początkiem kwietnia br. w Warszawie rozpocznie działalność Agro Hub Grupy BNP Paribas. To nowa inicjatywa jednej z największych grup finansowych na świecie, której celem będzie stworzenie centrum kompetencji agro dla banków i firm z Grupy BNP Paribas w Europie Środkowo-Wschodniej i Afryce. Nową jednostką pokieruje Bartosz Urbaniak, wieloletni zarządzający obszarem Agro w Banku BGŻ BNP Paribas.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Nasz Bank od stu lat niezmiennie jest numerem jeden na rynku obsługi sektora rolno-spożywczej w Polsce. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy dzięki wieloletniej współpracy z naszymi klientami, którzy są liderami w sektorze agro, jest unikalne na skalę wykraczającą poza granice naszego kraju. Mamy największy w Polsce zespół analityków i ekspertów do obsługi klientów z tego sektora – powiedział Bartosz Urbaniak, odpowiedzialny za obszar agro. Po okresie kilkuletnich przygotowań do tego projektu, przyszedł czas na działanie. Faza pilotażowa przyniosła nam bardzo zachęcające rezultaty. Teraz przed nami nowe wyzwanie, będziemy dzielić się „polskim know-how”  w krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz Afryki, w których obecne są firmy z Grupy BNP Paribas. Decyzję traktujemy jako dowód uznania i zaufania naszego akcjonariusza do tego co robimy w Polsce i co istotniejsze, w jaki sposób to robimy – dodał Bartosz Urbaniak.
 
Grupa BNP Paribas ma bogate międzynarodowe doświadczenia w obsłudze sektora rolno-spożywczego, jest europejskim liderem w finansowaniu leasingu maszyn rolniczych, w Turcji i USA banki Grupy BNP Paribas należą do wiodących banków pod względem finansowania działalności.
 
Powstanie tej jednostki w Banku BGŻ BNP Paribas jest potwierdzeniem zarówno zaangażowania Grupy BNP Paribas w działalność prowadzoną w Polsce, jaki i naszej strategicznej pozycji w sektorze agro. Rosnące potrzeby żywnościowe są kluczowym i długoterminowym wyzwaniem dla większości rozwijających się krajów. Wierzę, że Agro Hub Grupy BNP Paribas, zarządzany przez Bartosza Urbaniaka, jednego z najlepszych i najbardziej doświadczonych ekspertów agro w Polsce, stanie się platformą międzynarodowej współpracy, źródłem inspiracji dla konkurencji, a także będzie odpowiedzialnym stymulatorem dla rozwoju, poszerzenia produkcji i zdobywania nowych rynków zbytu dla przemysłu rolno-spożywczego – podkreślił Przemysław Gdański, kierujący Bankiem BGŻ BNP Paribas.
 
Działania Agro Hubu Grupy BNP Paribas obejmą również m.in. definiowanie strategii sektorowej, proponowanie kompleksowych produktów i optymalnych rozwiązań, współpracę z podmiotami zajmującymi się tematyką agro w Europie Środkowo-Wschodniej i Afryce oraz działalność edukacyjno-informacyjną.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl