| Autor: mikolaj

Najbliższe posiedzenia sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi (listopad/grudzień 2016 r.)

W przyszłym tygodniu odbędą się trzy posiedzenia sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Najbliższe posiedzenia sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi (listopad/grudzień 2016 r.)
W dniu 29 listopada 2016 (wtorek) o godz. 14:00 w sali kolumnowej im. Kazimierza Pużaka (bud. C-D) dojdzie do pierwszego czytania rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o nasiennictwie oraz ustawy o ochronie roślin (druk nr 1043) - uzasadnia Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W dniu 30 listopada 2016 (środa) o godz. 12:30 w sali im. Wiesława Chrzanowskiego (nr 24, bud. G) zostanie przekazana informacja ministrów: Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Infrastruktury i Budownictwa, Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Środowiska na temat rozwoju infrastruktury drogowej oraz społecznej na obszarach wiejskich i możliwości pozyskania na te cele dodatkowych środków oraz rozpatrzenie projektu uchwały Komisji w sprawie powołania Pana dra Adama Michała Niewiadomskiego na stałego doradcę Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W dniu 1 grudnia 2016 (czwartek) o godz. 10:00 w sali kolumnowej im. Kazimierza Pużaka (bud. C-D) Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przekaże informacje na temat funkcjonowania: ustawy z dnia 5 września 2016 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz ustawy z dnia 23 września 2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt – kontynuacja; informacja Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat możliwości zwiększenia skupu oraz przetwórstwa trzody chlewnej z obszarów dotkniętych ASF - kontynuacja.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!