| Autor: mikolaj

Ogólnopolski Konkurs na Najlepszy Serwis Maszyn Rolniczych Roku 2013 "SERWIS NA MEDAL"

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zaprasza wszystkie firmy prowadzące działalność w zakresie obsługi technicznej maszyn dla rolnictwa do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszy Serwis Maszyn Rolniczych roku 2013 "SERWIS NA MEDAL".

Ogólnopolski Konkurs na Najlepszy Serwis Maszyn Rolniczych Roku 2013

Powszechnie znane powiedzenie mówi, że „pierwszą maszynę sprzedaje handlowiec, natomiast kolejne serwis”. Ze względu na istotną rolę, jaką odgrywa obsługa serwisowa maszyn Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zdecydowała się trzy lata temu rozpocząć organizację konkursu, którego celem jest pokazanie zaawansowania technologicznego najlepszych firm w Polsce. Izba chce promować serwis, bo dziś i w przyszłości to właśnie dzięki wysokiej jakości świadczonych usług naprawczych i sprzedaży części zamiennych firmy mogą stać się najlepszym partnerem rolnika.

Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.


Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić dokumentację konkursową i przesłać ją w terminie do dnia 10 czerwca 2013 r

Konkurs przebiega w dwóch etapach:

  • Pierwszy to ocena przez Komisję Konkursową nadesłanej przez uczestnika dokumentacji.  Na tej podstawie dokonywany będzie wybór grupy pięciu finalistów
  • Kolejny etap polega na wizytacji członków Komisji w zakwalifikowanych do finału firmach.
Uroczyste podsumowanie konkursu nastąpi podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW w Bednarach. Wszyscy laureaci otrzymają prestiżowe dyplomy oraz nagrody pieniężne:

  • za 1 miejsce 15.000 PLN brutto
  • za 2 miejsce 10.000 PLN brutto
  • za 3 miejsce  5.000 PLN brutto


Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych
zaprasza do wzięcia udziału w konkusie
(kliknij by pobrać dokumenty zgłoszeniowe)Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!