| Autor: mikolaj

Posiedzenie Komisji Senackich (24.04.2014)

W dniu 24 kwietnia 2014 r., o godz. 8.15, w sali nr 217, w gmachu Senatu RP w Warszawie odbędzie się posiedzenie Senackich Komisji Zdrowia, Praw Człowieka, Praworządności i Petycji, Ustawodawczej oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W trakcie posiedzenia odbędzie się pierwsze czytanie projektu ustawy o zmianie ustawy o zawodzie lekarza weterynarii i izbach lekarsko - weterynaryjnych oraz niektórych innych ustaw (druk senacki nr 565).

Posiedzenie Komisji Senackich (24.04.2014)

W tym samym czasie odbędzie się także posiedzenie Sejmowej Podkomisji nadzwyczajnej do spraw monitorowania negocjacji nowej perspektywy finansowej 2014-2020 w sali nr 118 (bud. C-D) w gmachu Sejmu RP w Warszawie. Podczas posiedzenia przedstawiona zostanie Informacja Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dot. ustaleń pomiędzy Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a marszałkami poszczególnych województw, w zakresie zapisów w regionalnych programach operacyjnych dotyczących rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich.

Dnia 24 kwietnia 2014 r., o godz. 9.15, odbędzie się również posiedzenie Senackich Komisji Ustawodawczej oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w sali 217 budynku Senatu RP w Warszawie. Podczas posiedzenia odbędzie się pierwsze czytanie projektu ustawy o zmianie ustawy o krajowym systemie ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw oraz ewidencji wniosków o przyznanie płatności (druk senacki nr 597).

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!