| Autor: mikolaj

Posiedzenie Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi (25-26.06.2014)

W dniu 25 czerwca 2014 r., w sali 118, budynek C-D, w gmachu Sejmu Rp, odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Posiedzenie Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi (25-26.06.2014)
Podczas posiedzenia przedstawiona zostanie informacja ministrów: Gospodarki, Środowiska oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi o planowanych działaniach rządu dotyczących rozwoju energetyki prosumenckiej na terenach wiejskich oraz informacja ministrów: Gospodarki, Infrastruktury i Rozwoju oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat aktualnych problemów elektryfikacji wsi i rolnictwa, z uwzględnieniem stanu technicznego terenowych sieci dystrybucyjnych.

Dzień później, 26 czerwca br., o godz. 12.00,  w sali 118, budynek C-D, w gmachu Sejmu RP  w Warszawie, odbędzie się kolejne posiedzenie Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas posiedzenia przedstawiona zostanie prezentacja doświadczeń z Texasu - Wpływ poszukiwań i wydobycia gazu łupkowego na obszary wiejskie.  (przedstawiają dr John Pappas, dyrektor Instytutu Energii Uniwersytetu Texas A&M, Michael Morrissey, doradca Gubernatora Stanu Texas).

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!