Kategorie

Poznaj produkty


| Autor: mikolaj

Ustawa o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości na Komisji Rolnictwa

W środę, 16 marca 2016 r. sejmowa Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpatrzy rządowy projektu ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa.

Ustawa o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości na Komisji Rolnictwa
W dniu 16 marca 2016 r. o godz. 15:00 sejmowa Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpatrzy rządowy projektu ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw (druk nr 293) oraz zapozna się z opiniami:
  • Obrona polskiej ziemi jako dobra narodowego w kontekście proponowanych zmian w rządowym projekcie ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw (druk nr 293) - przedstawia Marcin Dybowski,
  • Ocena rządowego projektu ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw (druk nr 293) - przedstawia Jerzy Mariak.

W dniu 17 marca 2016 o godz. 11:00 Komisja wysłucha informacji Ministrów: Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Sprawiedliwości na temat egzekucji komorniczych gospodarstw rolnych oraz grup producenckich – próba rozwiązania problemu.

Z kolei w dniu 15 marca 2016 r. spotkała się senacka KRiRW, która wysłuchała informacji Ministra Finansów na temat stanu realizacji ustawy z dnia 9 kwietnia 2015 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw oraz informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat proponowanych zmian dotyczących sprzedaży bezpośredniej.Tagi:
źródło: