| Autor: mikolaj

Chwyć nowy numer Informatora Gospodarza

Pierwsze półrocze 2016 r. do łatwych nie należało. Po ubiegłorocznej suszy i braku opadów jesienią i zimą zaczęły się pojawiać pierwsze sygnały, że również w bieżącym roku na polach może brakować wody. Do tego straty zimowe w wielu regionach kraju i opóźnienia w realizacji dopłat nie sprzyjały nastrojom w rolnictwie. Razem z gospodarzami z nadzieją wyczekujemy jednak dobrych zbiorów i poprawy poziomu cen na rynkach mleka i trzody. Przed nami czas letnich zabiegów agrotechnicznych.

Chwyć nowy numer Informatora Gospodarza
Dzisiejsza telewizja internetowa Gospodarz.tv to już nie tylko wywiady relacje z wydarzeń rolniczych, ale także stały cotygodniowy program „Tydzień Gospodarza”, w którym podsumowujemy najważniejsze wydarzenia z ostatniego tygodnia.  Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy format „Gospodarz w polu”, w którym wraz z firmą Chemirol dzielimy się doświadczeniem i wiedzą.

Rok 2016 to kontynuacja drugiego sezonu „Gospodarz w polu”, ale także nowości.  „Gospodarz uprawia” to nowa propozycja programowa pod kierunkiem Marcina Tokarczyka z SM-AGRO. W programie głos zabiorą również specjaliści z firm Adama Polska i Atysta.

W 2015 r. ruszyliśmy z pierwszym sezonem cyklu „Maszyna rolnicza Gospodarz.pl”, a do końca roku rozpocznie się emisja programu „Gospodarz zmieniającego się świata, Sołtys zmieniającego się świata”.

Bądźcie z nami na www.gospodarz.pl oraz na naszych profilach na Facebook, Twitter i You Tube.

O papierową wersję Gospodarz.pl Informator pytaj na stoisku Gospodarz.pl podczas Targów Zielone AGRO-SHOW, Opolagra, AGRO-TECH Minikowo.

Kliknij w grafikę, aby przejść do czytelni i pobrać najnowszy numer Informatora Gospodarz.pl


 

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!