| Autor: redakcja6

Firma Przyjazna Edukacji Rolniczej 2014

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych wyróżniła firmy, które w roku 2014 zaangażowały się w projekt zainicjowany przez Izbę, a którego celem jest ułatwienie dostępu uczniom do nowoczesnych pomocy naukowych z przedmiotu mechanizacji rolnictwa.

Firma Przyjazna Edukacji Rolniczej 2014

Firma Przyjazna Edukacji Rolniczej 2014

Materiały przekazane Izbie przez firmy, umieszczone są na stronie www, gdzie po wcześniejszym zalogowaniu mogą korzystać z nich nauczyciele.  
 

W ten sposób uczniowie na lekcjach z mechanizacji rolnictwa mogą zapoznawać się z najnowszymi rozwiązaniami, które wykorzystywane są w najnowocześniejszych maszynach rolniczych. 
 

Jest to też doskonała okazja dla firm, aby w ten sposób dotrzeć do uczniów i przekazywać im wiedzę techniczną o swoich maszynach. Pamiętać trzeba, że już za kilka lat uczniowie ci, będą mechanikami i serwisantami maszyn lub ich użytkownikami wykorzystując je we własnych gospodarstwach. 
 

Za zaangażowanie w projekt w minionym roku decyzją Izby tytuł Firma Przyjazna Edukacji Rolniczej 2014 otrzymały:  Agrotop Kaczmarek, John Deere Polska Sp. z o.o., SaMASZ Sp. z o.o.   
 

Serdecznie gratulujemy! 

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!